خانه / سئو / سئو کلاه سفید در آموزش سئو

سئو کلاه سفید در آموزش سئو

سئو کلاه سفید در آموزش سئو
سئو کلاه سفید در آموزش سئو

سئو کلاه سفید در آموزش سئو

در این مقاله از آموزش سئو و آموزش مفاهیم سئو ، درباره سئو کلاه سفید صحبت می کنیم.

در این سایت همراه ما باشید تا با مفاهیم کامل سئو آشنا شوید.

برای انجام سئو بر روی سایت روش های مختلفی وجود دارد که یعضی از این روش ها قانونی و بعضی دیگر غیر قانونی می باشند. در کل سه نوع روش برای انجام سئو وجود دارد :

  1. سئو کلاه سفید
  2. سئو کلاه سیاه
  3. سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه سفید ( White Hat seo )

در انواع روش های سئو این روش از کارهای قانونی و اصولی برای جذب بهتر و هدفمند مخاطبان استفاده می شود. سئو کلاه سفید بهترین روش سئو می باشد چون وبمسترها همزمان هم رضایت کاربران را جلب می کنند و هم رضایت موتورهای جستجو. ولی باید بدانید که جلب رضایت کاربران باعث جلب رضایت موتورهای جستجو نمی شود و کارهایی که برای هر کدام باید انجام شود با هم متفاوت است.

در سئو کلاه سفید مهمترین اصل ، بهینه سازی سایت برای گرفتن امتیاز بالاتر در نتایج موتورهای جستجو می باشد. در انواع روش های سئو ، سئو کلاه سفید دارای اصولی قانونی مثل کلمات کلیدی ، بهینه سازی تصاویر ، محتوای با ارزش ، لینک سازی داخلی و… می باشد که به جذب مخاطب به صورت طبیعی می انجامد. سئو کلاه سفید زمان بر است و ممکن است تا یک سال به طول انجامد ولی بعد از انجام این روش ، دغدغه شما برای بالا ماندن در رتبه های اول گوگل کمتر است چون شما به طور طبیعی به رتبه های بالاتر دست پیدا کرده اید و این برای موتورهای جستجو با ارزش است.

مهمترین اصول سئو کلاه سفید

همیشه سعی کنید از کلمات کلیدی که برای موتورهای جستجو مهم تر هستند و شما را برای جذب مخاطب یاری می کنند استفاده کنید. از کلماتی استفاده کنید که مفهوم محتوا درون آن قرار داشته باشد و از یک کلمه کلیدی برای تمام محتوای سایت استفاده نکنید، بر روی چند کلمه مانور دهید. البته بعضی از کلمات مهم تر می باشند.

در انواع روش های سئو و در روش سئو کلاه سفید ، تولید محتوای با کیفیت و کاربر پسند بسیار مهم است. می توان گفت که انجام تمام کارهای سئو بدون داشتن محتوای با کیفیت اصلا نتیجه ای به همراه نخواهد داشت. دادن هزینه برای این قسمت از سئو واقعا ارزش دارد. محتوایی که فاقد مطالب کپی و مخصوص خود شما باشد برای موتورهای جستجو بسیار ارزشمند است.

از دیگر کارهای اصولی برای سئو کلاه سفید سئو داخلی و سئو خارجی می باشد. سئو داخلی همان کارهایی است که برای بهینه سازی سایت درون خود سایت انجام می شود و سئو خارجی کارهایی است که خارج از سایت برای بهینه سازی سایت انجام می شود. در مقاله سئو داخلی و سئو خارجی این مطالب را به طور کامل شرح داده ایم.

استفاده مناسب از URL ها به شما کمک زیادی می کند ، از URL هایی استفاده کنید که شامل کلمات کلیدی می باشند. سعی کنید این URL ها طولانی نباشند.

مطالب سایت خود را دسته بندی کنید و صفحه سازی انجام دهید تا مطالبتان منظم و مرتب باشند.

در انواع روش های سئو در سئو کلاه سفید این نکته می تواند تاثیر داشته باشد که شما محتوای مهم سایت خود را بعد از یک یا دو سال ، بروز رسانی کنید.

محتوای چند رسانه ای می تواند تاثیر زیادی در سئو کلاه سفید داشته باشد. از تصاویر و ویدیوها در کنار محتوای متنی خود حتما استفاده کنید.

سرعت سایت خود را با هر روشی که می توانید بالا ببرید. سرعت سایت تاثیر زیادی هم برای جذب مخاطب و هم برای بازدید سایت ما توسط موتورهای جستجو دارد.

تصاویر تاثیر مستقیم بر بازدید کننده ها دارند ، تصاویر سایت را حتما بهینه سازی کنید.

در سئو کلاه سفید لینک سازی تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت شما دارد. لینک سازی داخلی و خارجی را حتما انجام دهید. در مقاله های مربوز به لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی این مطالب را به طور کامل توضیح داده ایم.

فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز می تواند تاثیر خوبی در سئو سایت داشته باشد.

لینک های خرابی که در سایت وجود دارد را حذف و یا ویرایش کنید.

تمام مراحل گفته شده در بالا را ، در دیگر مقاله های سایت به طور کامل شرح داده ایم.

روش های گفته شده از اصول سئو کلاه سفید در آموزش سئو و آموزش مفاهیم سئو بود. امیدواریم که استفاده لازم را برده باشید.

نویسنده مقاله : عباس زارعی

مقاله های مرتبط : آموزش مفاهیم اولیه

خواندنی های بیشتر : آموزش مقدماتی تا پیشرفته

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو قسمت چهارم

بهینه سازی موتورهای جستجو قسمت چهارم