خانه / سئو / موتورهای جستجو در سئو / بهینه سازی موتورهای جستجو / بهینه سازی موتورهای جستجو قسمت اول

بهینه سازی موتورهای جستجو قسمت اول

بهینه سازی موتورهای جستجو
بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو بخش اول

در مقالات مربوط به بهینه سازی موتورهای جستجو ، به تاثیرات مستقیم بر سئو سایت و نگاه دقیق تر به جزئیات سئو کردن پرداخته ایم.

هدف اصلی ما در این سایت این است که مفاهیم سئو در طراحی سایت را دقیق تر بشناسید و به آن عمل کنید. صفحات سایت و مطالب درون آنها شاید از نگاه موتورهای جستجو با نگاه کاربران متفاوت باشد ، در اینجا ما کمک میکنیم تا با گفتن مفاهیم اصولی سئو کاری کنیم که سایت شما برای موتورهای جستجو و کاربران یکسان باشد.

محتوایی که قابل ایندکس شدن است

برای قرار گرفتن در لیست متورهای جستجو بهترین روش تولید محتوا به شکل متن و HTML می باشد، تصاویر ، ویدیوها و فایل های صوتی برای ربات های خزنده در دنیای وب ارزش چندانی ندارند. بهترین روش برای اینکه مطمئن شویم محتوای ما برای کاربران قابل مشاهده است این است که متن خود را درون کد HTML درون صفحه بگذاریم.

در بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارد که برای تصاویری که در سایت قرار می دهید متن ALT تهیه کنید. با این روش میتوانید توضیحی را برای فایل های تصویری ایجاد کنید که موتورهای جستجو از طریق این توضیح بتوانند با فایل غیر متنی شما ارتباط برقرار کنند. همچنین تمام فایل های فلش خود را با متن ALT همراه سازیم.

پس اگر می خواهید فابل های غیر متنی شما با موتورهای جستجو ارتباط برقرار کنند و ایندکس شوند ، برای آنها حتما متن ALT ایجاد کنید.

لینک سازی مناسب برای خزیدن در سایت

لینک سازی مناسب برای موتورهای جستجو
لینک سازی مناسب برای موتورهای جستجو

یکی از مطالب مهم در بهینه سازی موتورهای جستجو توجه به لینک سازی مناسب می باشد. برای اینکه یک سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد، باید موتور جستجو بتواند عمل خزیدن و ایندکس کردن را انجام دهد. ایجاد لینک مناسب در سایت این امکان را به ربات های خزنده می دهد که بتوانند به راحتی تمامیه قسمت های سایت را مورد بررسی قرار دهند پس لینک سازی درون سایت امری بسیار ضروری است. این لینک سازی باید در همان صفحه اول سایت و از منو ناوبری آغاز شود. شما باید یک ساختار درست از فهرست را داشته باشید که خزندگان دنیای وب بتوانند از طریق این فهرست به تمام صفحات سایت دسترسی داشته باشند.

این مقاله اولین قسمت از سری مقالات بهینه سازی موتورهای جستجو بود ، در قسمت های بعدی از این مقاله شما را به طور کامل با این بحث آشنا می سازیم.

نویسنده مقاله : عباس زارعی

برای مشاهده تمام قسمت ها اینجا را کلیک کنید

خواندنی های بیشتر : آموزش مقدماتی تا پیشرفته

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو قسمت چهارم

بهینه سازی موتورهای جستجو قسمت چهارم