خانه / آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته

آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته

آموزش سئو

 

آموزش سئو

آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته

تمام کسانی که برای اولین بار کلمه سئو را می شنوند سوال است که سئو چیست ؟ و کاربرد آن چگونه است ؟

در این سایت ما قصد داریم به این سوال شما به آسانی پاسخ دهیم و در یادگیری سئو شما را یاری دهیم. سئو دارای مطالب بسیار و گستردگی زیادی است و در چند خط نمی توان به طور کامل گفت که سئو چیست. ولی در این بخش کلی ترین تعریفی که از سئو وجود دارد را برای شما بیان میکنیم.

سئو چیست ؟

به همه کارهایی که ما انجام میدهیم تا سایت ما در موتورهای جستجو در صفحه اول و در رتبه های اول نمایان شود سئو میگوییم ، که در آموزش سئو به همه این موارد میپردازیم.

در آموزش سئو چند مطلب اصلی وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است.

در کل ما سه نوع سئو داریم ، سئو داخلی و سئو خارجی و سئو تکنیکال، که سئو تکنیکال را میتوان زیر شاخه ای از سئو داخلی دانست. انجام سئو به دو صورت انجام میپذیرد ، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید. اگر بخواهیم خیلی خلاصه این دو را بگوییم ، سئو کلاه سیاه به مدلی از سئو گفته می شود که در زمان کوتاه و به صورت غیر قانونی سایت را در رتبه های برتر سرچ قرار می دهد ولی این خطر را دارد که از طرف گوگل شناسایی شده و سایت جریمه شود و سئو کلاه سفید که این کار را کاملا قانونی انجام می دهد ولی در مدت زمان طولانی تر . مزیتی که سئو کلاه سفید دارد این است که سایت شما نه فقط برای چند روز بلکه به صورت دائم این پتانسیل را پیدا می کند که در رتبه های اول موتورهای جستجو قرار گیرد.

مطالب و مفاهیم پایه در آموزش سئو را میتوانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید.