خانه / سئو / آموزش سئو سایت اصول اولیه

آموزش سئو سایت اصول اولیه

آموزش سئو اصول اولیه
آموزش سئو اصول اولیه

آموزش سئو سایت و اصول اولیه

سئو سایت چیست ؟

آموزش سئو سایت چیست ؟ در آموزش سئو این سوالی است که در حقیقت جوابی واقعا طولانی دارد و در ذهن اکثر کاربران وجود دارد.

آموزش سئو سایت یک شیوه بازاریابی است که بر روی امکان بازدید از وبسایت در حاصل جستجوی  ارگانیک موتورهای کاوش تمرکز می نماید .

در این سایت به طور کامل میتوانید با این مبحث آشنا شوید.

بیشترین ترافیکی که وارد وب سایت میشود از روش جستجوی ارگانیک اشخاص در موتورهای جستجوی بزرگی همچون گوگل , بینگ و یاهو است ، پس بسیار برای ما اهمیت دارد که در کجای این دنیای بزرگ قرار گرفته ایم، آیا مکان ما برای دیده شدن خوب است یا خیر.
دنیای بهینه سازی وبسایت بسیار پیچیده است ، البته بیشتر اشخاص میتوانند به راحتی اصول مبنا ی آن را بفهمند . چه بسا علم ناچیزی هم باعث شود که تغییر بزرگی در سایت خود ایجاد کنید . با دیدن آموزش سئو در مقالات این سایت میتوانید به راحتی با اصول اولیه آشنا شوید.

مقدمه

در حوزه سئو سایت مبتدی و تازه کار هستید؟ دوست دارید علم  خویش  را  در‌ این  حوزه بیشتر کنید؟ این مقاله با  تیتر ” فراگیری بهینه سازی وب سایت و سئو سایت  برای همگی ” میتواند داده ها جامع و وسیعی را در این راه برایتان آماده آورد .

آموزش سئو چیست یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو چیست؟

همانگونه که میدانید بهینه سازی وبسایت یک شیوه بازاریابی است که بر روی قابلیت و امکان بازدید از وب سایت در حاصل جستجوی ارگانیک موتورهای جستجو تمرکزمی نماید . 

پروسه آموزش سئوسایت یک سری موارد سازنده فنی و خلاقانه را در بردارد جهت سیر به مرتبه بندی خوبتر , بالا بردن حجم ترافیک و معرفی مارک از روشهای موتورهای جسئتجواست که  فعالیت بر روی هر دو عنصر ضروری است .

بهینه سازی وبسایت بسیار گسترده است و بخش های متعددی دارد. از کلماتی که بر روی تارنما مطرح می شود تا لینک و پیوند هایی که تارنما های دیگر به سایت شما میدهند ، میتواند این  روند را شکل ببخشد و امتیاز سئو سایت را بالا ببرد. 

بعضی از زمان ها سئو سایت به معنای اطمینان  پیدا کردن ازساختار صحیح وبسایت  به شیوه ای است که به وسیله موتورهای کاوش تایید شود .
ولی می بایست به خاطر داشته باشید که بهینه سازی وب سایت صرفا به معنای ساخت وب سایت مورد پسند برای موتورهای کاوش نیست . شما می بایست به این اطمینان برسید که سایتتان برای اشخاص هم مورد تایید باشد که شامل کلمات کلیدی که ترافیک بالایی ایجاد میکنن و همچنین شکل و ظاهر سایت و همه لینک ها نیز میشود.

اگر دچار سردرگمی در کلمات و واژه ها شده اید اصلا نگران نباشد، در ادامه با توضیحات کامل در این بخش ها در آموزش سئو به آسانی آن را فرا خواهید گرفت ولی در ابتدا باید مفاهیم آموزش سئو را درک کنید و قسمت های مختلف آن را بفهمید.

چرا ما به آموزش سئو سایت نیاز داریم؟

چرا سئو
چرا سئو مهم است

بیشترین ترافیک و سرچ هایی که در فضای نت انجام میشود طبق آمار ها مربوط به گوگل ، یاهو و بینگ میباشد که از بین این موتور های جستجو ، گوگل حدود بالای 90 درصد از سرچ ها را به خود اختصاص داده است. اگر چه رسانه های اجتماعی و سایر شبکه های پر ترافیک می‌توانند بازدیدی را برای سایت به ارمغان بیاورند ، ولی موتورهای جستجو ،  روش ابتدایی و اصلی ناوبری طولانی تر یوزرهای اینترنتی است . با درک درست از مفاهیم میتوانیم توجه موتورهای جستجو را به سمت خود جلب کنیم. یادآوری میکنیم که این بهینه سازی نباید یک هدف برای دور زدن موتورهای جستجو باشد بلکه با کار درست و اصولی بر روی سایت به صورتی که کاربرپسند باشد به ما حتما کمک خواهد کرد که در فهرست جستجوهای گوگل رتبه خوبی را بدست آوریم.

اگر بخواهیم یک تعریف کلی داشته باشیم، باید بگوییم که تمام کارهایی که بر روی متن، تصاویر، ویدیوها، برچسب ها، دسته ها، صفحه ها و تمامی قسمت های سایت خود انجام میدهیم مهم است تا کاربرانی که از سراسر دنیای وب در جستجوی مطالب ما میباشند ، این تشخیص را بدهند که وبسایت ما واقعا خواسته های آنان را برطرف میکند و به نیاز آنها پاسخ میدهد. در آموزش سئو در واقع ما باید در بین کاربران محبوبیت را بدست آوریم تا سایت قوی داشته باشیم و بتوانیم در نتایج جستجوی موتورهای جستجو نتایج خوبی کسب کنیم.

نویسنده مقاله : عباس زارعی

مقاله های مرتبط : آموزس مفاهیم اولیه

خواندنی های بیشتر : آموزش مقدماتی تا پیشرفته

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو قسمت چهارم

بهینه سازی موتورهای جستجو قسمت چهارم